Home > ویزا
Viewed 43 times 4 Answers
0

من خودم با خواهرم مهد کودک داریم و الان یه نامه انگلیسی نوشتم برای اشتغال به کار مبنی برا اینکه اینجا مدیرم و کار مربی گری هم انجام میدم و حقوق رو در مجموع میخوام بگم فقط نمیدونم اینکه سهام دار مهد هستم رو تو این نامه اشتغال به کار بگم یا نه؟ مثلا بگم به عنوان سهام دار،مدیر و مربی مشغول به کارم یا فقط بنویسم به عنوان مدیر و مربی اصلا حرفی از مدیر بودن واینکه مهد دارم ایران بزنم یا نه

2021-09-07 11:10:00 Canada ویزا #اشتغال به کار
4 Reply

اسناد سهام داریتون خیلی به تای برگشتتون کمک میکنه

2021-09-07 11:13:00

اره دارم ولی دوستان میگن ممکنه برای افیشر قانع کننده نباشه که داری میری این همه هزینه کنی ولی پوزیشن کاریت فرقی نمیکنخ

2021-09-07 11:23:00

دقیق نمیدونم ولی میتونید بگید این فمیلی بیزنستون هست و شما میخواید جای دیگه ای کار کنید که برای اون نیاز به تحصیل بیشتر دارید بازهم از ادمینها باید نظر بدن بیشتر تحقیق کنید

2021-09-07 11:27:00

البته اهدافم رو برای استادی پلن میخوام بگم بعد از تاسیس مهد به مشکلاتی مدیریتی و اموزشی خوردیم که نیاز بود بیشتر پیگیر ابن مساله اموزش و مدیریت بشم و اینکه بعد از تحصیل میخوام داخل موسسه یه قسمت حدید برای دانش اموزان شروع کنم و در نهایت هم داشتن مدرک خارجی برای ایران مخصوصا برای کار ما خیلی تاثیر داره و باعث پیشرفتمون میشه

2021-09-07 11:33:00

QAmon

Similar Question:

#اشتغال به کار